Vse dobro v letu 2026!
Zaključek leta je še ena priložnost, da se ozremo na doseženo in se iskreno zahvalimo vsem, ki s svojim sodelovanjem prispevate k razvoju vključujočega in odpornega trga dela. Skupaj dokazujemo, da je partnerstvo temelj za udejanjanje pravih rešitev v času hitrih sprememb.
Na Zavodu RS za zaposlovanje si bomo tudi v prihodnje prizadevali delovati kot zanesljiv partner na trgu dela. Tudi v letu 2026 bomo ostali zvesti povezovanju različnih deležnikov ter iskanju poti, ki krepijo zaposlitvene možnosti in spodbujajo karierni razvoj posameznikov, z namenom aktiviranja vsega razpoložljivega delovnega potenciala.
Vesele praznike in srečno novo leto!
